Google+
Oddziały

Nasza firma działa w całej polsce, sprawdź w jakich miastach mamy siedzibę

Wycena auta

Prześlij nam dane auta za pomocą formularza. Bez płatności i bez zobowiązań prześlemy ci w ciągu max. 2 godzin na podanego e-maila naszą propozycję cenową.

Przejdź do formularza
Spotkanie z nami

Jeśli nasza propozycja jest interesująca - prosimy o kontakt - umówimy spotkanie z miejscu i czasie dogodnym, dla osoby zainteresowanej sprzedażą samochodu.

Sprzedaż auta

Jesteśmy legalnie działającą firmą. Na miejscu otrzymasz od nas umową kupna-sprzedaży. Pieniądze wypłacamy natychmiast w gotówce lub dokonujemy przelewu w banku.

Samochód

O firmie

Skup aut to firma która od przeszło 7 lat skupuje auta za gotówkę. Naszą działalność rozpoczynaliśmy jako zwykły autokomis ale szybko przekonaliśmy się, że naszym klientom zależy na tym aby jak najszybciej otrzymać gotówkę za swoje auto. Zmieniliśmy więc formę działalności i zaproponowaliśmy jako jedni z pierwszych w Polsce sprawdzone wzorce z Niemiec czy Usa polegające na natychmiastowej wypłacie gotówki klientom którzy chcą wstawić swoje auto do autokomisu. Jako prekursorzy w tej branży szybko otworzyliśmy swoje oddziały w całej Polsce. Obecnie jesteśmy liderem wśród firm trudniącym się skupem aut głównie ze względu na wysokie stawki jakie proponujemy za skupowane samochody a także za szybkość działania. Nasza Firma działa 7 dni w tygodniu w godzinach 09.00-18.00 – bezpłatnie dojeżdżamy do naszych klientów w celu oględzin orz wyceny auta. Nasz zasięg obejmuje całą Polskę i właściwie w każdym miejscu naszego kraju jesteśmy w stanie się stawić w dniu zgłoszenia aby odkupić auto. Dla naszych klientów także uruchomiliśmy wycenę aut przez Internet za pomocą formularza dostępnego na tej stronie aby każdy zainteresowany mógł się przekonać jak wysokie stawki proponujemy. Sprawdź już teraz ile jesteśmy w stanie zapłacić za Twój samochód oraz zgłoś się do naszego oddziału leżącego najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Pamiętaj sprzedając auto w naszej firmie masz pewność, że transakcja jest bezpieczna i rzeczowa ponieważ masz do czynienia z firmą która wprowadziła skup aut za gotówkę na rynek polski.

Zgłoś samochód

Skup aut gwarantuje
1
Bezpłatna oraz niezobowiązująca wycena pojazdu przez internet lub na miejscu u klienta.
2
Dojeżdżamy w dowolne miejsce, gwarantujemy szybkość działania.
3
Samochód odkupimy od ręki - pieniądze przekażemy natychmiast w gotówce lub wpłacimy w banku.
4
Wystawimy umowę kupna sprzedaży na miejscu.
5
Odkupimy każde auto wyprodukowane w latach 1995-.
Zaprzyjaźnione skupy

SKUP AUT WROCŁAW arrow Skup samochodów we Wrocławiu, największy skup aut w woj. Dolnośląskim

SKUP AUT Opole arrow Skup aut z lat 2004-2019. Opole oraz woj. opolskie

SKUP AUT Zielona Góra arrow Skup aut z lat 2004-2019. Zielona Góra i okolice do 100km